JBL Pulse 2

W skrócie:

JBL Pulse 2 to solidny głośnik z oryginalnymi efektami świetlnymi.

Zalety:

  • Efekty świetlne
  • Wodoodporny
  • Jakość dźwięku

Wady:

  • Trochę słaby bas

JBL Pulse 2 to głośnik, który nie tylko gra, ale też tworzy wspaniały pokaz świateł. Dowiedz się więcej!

JBL Pulse 2 to głośnik Bluetooth z interaktywnym pokazem świetlnym. Umieszczone w obudowie diody LED rozświetlają się w zależności od szybkości i rytmu muzyki, dzięki czemu tworzą nastrój dla emitowanych dźwięków. Jak reklamuje ten efekt producent, możemy dzięki niemu "zobaczyć muzykę". Wielobarwne wizualizacje można w dowolnej chwili można bądź dostosować do otoczenia, a dzięki wbudowanemu sensorowi ledowemu JBL Prism pokaz można zsynchronizować z tłem lub wybranym kolorem. Ale to oczywiście nie wszystko, co ten głośnik bluetooth JBL ma do zaoferowania.

Dźwięk dobiegający z głośnika ma bardzo dobrą jakość, choć przydałoby się mu wzmocnienie basu. Zasilająca urządzenia bateria litowo-jonowa polimerowa 6000 mAh umożliwia pracę przez 4-6 h przy dużych głośnościach, a przy średniej czas ten wzrasta do 8-10 h. JBL Pulse 2 odbiera dane w zasięgu do 10 metrów. Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth umożliwia połączenie aż 3 różnych urządzeń przenośnych do jednego głośnika i naprzemienne odtwarzanie muzyki. Głośnik ma wodoodporną konstrukcję, dzięki czemu nadaje się do turystyki czy żeglarstwa. Nie należy jednak zanurzać go w wodzie!

Wbudowany w JBL Pulse 2 mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Głośnikiem można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji JBL Connect. Głośnik ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Czy warto w niego zainwestować swoje pieniądze? Jeśli chcesz mieć naprawdę oryginalny, a przy tym oryginalny głośnik - jak najbardziej.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier