JBL Under Armour

Zalety:

  • wodoodporna konstrukcja
  • jakość dźwięku
  • funkcja "Bionic Hearing"
  • certyfikat IPX67
  • możliwość rozmów telefonicznych

Wady:

  • krótki czas pracy baterii
  • wysoka cena

JBL Under Armour to wysokiej jakości słuchawki sportowe. Czy warto je nabyć? Sprawdzamy, jakie mają wady i zalety!

JBL Under Armour to bezprzewodowe słuchawki sportowe. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co nie tylko widać gołym okiem, ale również czuć pod palcami. Na łączącym je kabelku znajduje się uniwersalny pilot, który służy do zmiany muzyki oraz odbierania połączeń przychodzących na sparowanego smartfona. Znajduje się tam także bateria - choć wg producenta ma wystarczać na 9 godzin użytkowania, już po 4 nadaje się do ładowania. Całość waży kilkanaście gramów, a wszystkie elementy spasowane są perfekcyjnie, dlatego te słuchawki JBL otrzymały certyfikat IPX7. Opatentowana przez JBL technologia TwistLock ma gwarantować, że słuchawki nie wypadną z uszu - wystarczy obrócić i zablokować je w miejscu. Inne rozwiązanie - Flexsoft ma zapewniać długotrwały komfort ich użytkowania. Łączy się ze smartfonem przy użyciu Bluetooth 4.1.

Jakość dźwięku JBL Under Armour nie pozostawia wiele do życzenia. Zresztą, cała marka JBL słynie z doskonałej jakości dźwięku. W tym modelu mamy obszerna, dobrze zrównoważoną sceną, przy której słychać świetnie zarówno tony wysokie, jak i niskie, co sprawia, że słuchawki umilą czas nie tylko podczas treningów, ale również w trakcie podróży czy relaksu w domowym zaciszu. Duży wpływ na komfort użytkowania ma funkcja „Bionic Hearing” - funkcja aktywowana na pilocie, dzięki której można sprawić, że dźwięk będzie bardziej donośny lub cichszy. Inna funkcja sprawia z kolei, że dźwięki są akcentowane, a równocześnie zwiększa się poziom przepuszczania odgłosów z otoczenia. Słuchawki JBL mogą być również używane do odbierania rozmów przychodzących.

Podsumowując: JBL Under Armour to produkt wart swojej ceny. Doskonale nadaje się do wszelkich aktywności i relaksu, dlatego są inwestycją, którą nikt nie powinien być rozczarowany.