JBL Xtreme 2

JBL Xtreme 2 - dynamika i głębia dźwięku stereo. Sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i w domowych warunkach.

JBL Xtreme 2 to przenośny głośnik Bluetooth, odporny na zachlapania i charakteryzujący się dużą mocą. Głośnik jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh, który umożliwia 15 godzin ciągłego odsłuchu. Przy czym czas ładowania akumulatora wynosi 3,5 h. Odpowiednia dynamika i głębia dźwięku stereo zapewniona jest przez cztery przetworniki i dwie membrany pasywne JBL, które generują potężny bas. Aby jeszcze lepiej wyeksponować dźwięk i zwiększyć wrażenia odsłuchu, możemy połączyć bezprzewodowo ponad 100 głośników wyposażonych w funkcję JBL Connect+. Oprócz tego, głośnik posiada funkcję ładowania innych urządzeń przenośnych - został wyposażony w port USB. Z głośnika możemy korzystać, jak z zestawu głośnomówiącego - posiada wbudowany mikrofon i pozwala na czysty odbiór rozmów telefonicznych. Istotna jest tutaj funkcja tłumienia zakłóceń i usuwania echa, w którą został wyposażony mikrofon.

JBL Xtreme 2 bez obaw możemy zabrać na plażę, basen czy wyprawę kajakiem - posiada wodoodporną obudowę wykonaną z trwałego materiału klasy IPX7. Urządzenie zostało wyposażone w metalowe obręcze oraz solidne, metalowe nóżki, które umożliwiają bezproblemowe ustawienie głośnika na dowolnej powierzchni. Ciekawym dodatkiem jest umieszczenie otwieracza do butelek na pasku. To świetne rozwiązanie podczas wakacyjnych podróży.

Sprawdzi się zarówno w plenerze, podczas pikników czy wypadów na plaże oraz podczas słuchania muzyki w domowych warunkach.

Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej oraz niebieskiej.

JBL Xtreme 2