Jabra Elite Sport v2

Jabra Elite Sport v2 to wysokiej klasy słuchawki typu True Wireless przeznaczone do uprawiania sportu. W środku znajdziemy zaawansowane podzespoły, wydajną baterię oraz przetworniki wysokiej klasy.

Jabra Elite Sport v2 to flagowe słuchawki True Wireless tego producenta przeznaczone dla osób uprawiających aktywność fizyczną. W niewielkich "pchełkach" zmieszczono baterię pozwalająca na odtwarzanie muzyki przez 4,5 godziny. Etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do ponad 13 godzin.

Jabra Elite Sport v2

Jabra Elite Sport v2

Słuchawki posiadają cztery wbudowane mikrofony MEMS oraz fizyczne przyciski do obsługi. W zestawie znajdziemy dedykowane etui, które zapobiega przypadkowemu zgubieniu słuchawek.

Zobacz również:

  • Recenzja: Test Jabra PanaCast 50 – wideokonferencje premium?

Elite Sport v2 wyróżniają się obecnością wbudowanego pulsometru umieszczonego na końcach słuchawek, który stale monitoruje parametry pracy naszego serca i przekazuje ja do aplikacji treningowej. Słuchawki potrafią również automatycznie liczyć kroki oraz współpracują z aplikacją Jabra Sport Life.

Jabra Elite Sport v2 posiadają pasywny system redukcji hałasu z otoczenia. W razie potrzeby system mikrofonów MEMS może przekazywać dźwięki z otoczenia.

W zestawie poza słuchawkami i etui ładującym otrzymamy również trzy pary silikonowych wkładek, trzy pary uchwytów na uszy oraz kabel USB do ładowania.