Jabra Sport Coach

Wakacyjna aktywność fizyczna i wygodne słuchawki bezprzewodowe to idealne połączenie. Jabra Sport Coach to świetne rozwiązanie do amatorskiego i wyczynowego uprawiania sportu.

Marka Jabra uchodzi za jedną z najbardziej innowacyjnych w produkcji rozwiązań audio skierowanych do sportowców. Naszą propozycją na lato jest model ze średniej półki cenowej - Jabra Sport Coach. Ich wyróżnikiem jest współpraca z dedykowaną aplikacją na smartfony. Model Sport Coach posiada wbudowany sensor, automatycznie zliczający kroki oraz powtórzenia ćwiczeń wykonywanych przez użytkownika. Dzięki temu oprogramowanie może śledzić, analizować i planować aktywności. Zebrane dane są wykorzystywane do przekazywania wskazówek głosowych do spersonalizowanego treningu. Tryb wirtualnego trenera może zostać wyłączony aby skupić się na odsłuchu muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe Jabra zapewniają 5,5 godziny pracy z zasięgiem do 10m. Waga zestawu to zaledwie 16 g. Producent zapewnia 3-letnią gwarancję na produkt, uwzględniającą uszkodzenia spowodowane przez kontakt z potem.

Zobacz również:

  • Jak odpoczywać, to tylko z muzyką! Słuchawki bezprzewodowe, czyli idealny gadżet na wakacje
  • Recenzja: Nowy gracz na polskim rynku słuchawek true wireless. Recenzja TOZO T10S i T6S

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: