Jaybird X3

Zalety:

  • jakość dźwięku
  • lekka, wygodna konstrukcja
  • odporność na pot i wilgoć
  • możliwość wprowadzania ustawień przy użyciu aplikacji

Wady:

  • ładowarka mogłaby być lepsza

Jaybird X3 to słuchawki sportowe z popularnej serii. Sprawdzamy, jakie mają zalety i czy warto je nabyć!

Jaybird X3 to słuchawki bezprzewodowe zaprojektowane z myślą o osobach ćwiczących w każdych warunkach. Mają lekką konstrukcję, waga to 17,9 g, są całkowicie odporne na pot i wilgoć, a zastosowana w nich bateria pozwala na 8 godzin użytkowania bez konieczności ładowania, a ładowanie przez 15 minut umożliwia korzystanie ze słuchawek nawet przez godzinę. Wraz ze słuchawkami otrzymujemy trzy pary pianek, co pozwala na dopasowanie słuchawek do każdego ucha - będą w nim tkwić stabilnie. Nasze testy potwierdzają, że bez problemu da się z nimi skakać, a nawet wykonywać przewrotki - trzymają doskonale. Zaletą jest także klips do kabla łączącego słuchawki, pozwalający na jego skrócenie.

Słuchawki sportowe Jaybird są wyposażone w transmiter Bluetooth 4.1, dzięki czemu maja kilkunastometrowy zasięg. Przydaje się to np. na siłowni - możesz zostawić smartfona w zamkniętej szafce i odbierać z niego muzyką na sali treningowej. Jeśli chodzi o samą jakość dźwięku, producent zastosował tu własny kodek - Shift Premium Bluetooth Audio oraz technologię SignalPlus, która ma za zadanie eliminować zakłócenia sygnału Bluetooth. Dodatkowo każdy może zmieniać ustawienia audio dzięki dedykowanej słuchawkom aplikacji Jaybird App. Ale i przy standardowych ustawieniach nie ma się czego przyczepić - scena jest obszerna, a wszystkie tony doskonale słyszalne. Obojętnie, czy słuchasz rocka, czy muzyki elektronicznej, słuchawki Jaybird X3 doskonale spełniają swoją rolę.

Podsumowując: Jaybird X3 to słuchawki, które powinny pomóc każdemu podczas treningów, a również podczas relaksu zapewniają doskonałą jakość dźwięku i wygodną obsługę. Jeśli szukasz słuchawek, które posłużą zarówno podczas aktywności, jak i w innych sytuacjach, z pewnością będą dobrym wyborem.