KRUPS Intuition Preference+

Ten model będzie pasował do każdej kuchni – został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Dodatkowo, ma zaledwie 24 cm szerokości, niewielka przestrzeń na kuchennym blacie nie będzie więc ograniczeniem. Ekspres KRUPS Intuition Preference+, oprócz stylowego i eleganckiego wykończenia, ma również bardzo ciekawe funkcje. Obsługa odbywa się za pomocą nowoczesnego, kolorowego ekranu dotykowego SMART SCREEN, przypominającego korzystanie ze smartfona. Oprócz oczywistych funkcji, możemy liczyć też na wyświetlanie samouczków oraz różnych komunikatów. Ekspres posiada także podświetlenie, które ma za zadanie ułatwiać korzystanie oraz konserwację urządzenia – czerwony kolor oznacza, że najwyższa pora na wykonanie stosownych czynności czyszczących.

Co więcej, domownicy mogą ustawić swój własny profil z dostosowaną mocą i wielkością, a w nim zapisać do 7 ulubionych napojów, co pozwala na późniejsze uruchomienie procesu zaparzania ulubionej kawy przy pomocy jednego przycisku. Dzięki zastosowanej w urządzeniu Technologii KRUPS Quattro Force możemy liczyć na wydobycie pełni smaku i aromatu z ziaren kawy. Użytkownik ma do wyboru 12 receptur na kawy mleczne i czarne oraz możliwość zaparzenia herbaty dzięki odpowiedniej temperaturze podawanej przez ekspres wody (dostępne są trzy różne temperatury).

Zobacz również:

Aby usprawnić przyrządzanie aromatycznego płynu, producent zadbał o funkcję parzenia dwóch kaw jednocześnie – dotyczy to nie tylko czarnych, ale i mlecznych napojów. Zastosowany tu system spieniania mleka spienia je, automatycznie dostosowując jego ilość do wybranego napoju. W zestawie znajduje się karafka na mleko, którą możemy przechowywać w lodówce. Po przyrządzeniu kawy ekspres automatycznie czyści system mleczny. Do wyczyszczenia samego ekspresu potrzebujemy dedykowanej tabletki czyszczącej KRUPS, a ekspres sam przypomni się z koniecznością wykonania konserwacji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: