Kids Place

Rozbudowany launcher z funkcją kontroli rodzicielskiej.

W skrócie:

Nakładka na system operacyjny Android z funkcjami kontroli rodzicielskiej.

Zalety:

  • Opcja zdefiniowana funkcji smartfona dostępnych dla dziecka

Wady:

  • Wiele opcji dostępnych w płatnej wersji Premium

Kids Place stanowi zaawansowaną alternatywę dla Kid's Shell. Po zainstalowaniu aplikacji rodzic może stworzyć na urządzeniu dodatkowy pulpit dla dziecka. Będzie on zawierał jedynie dozwolone przez niego aplikacje, wybrane spośród tych już zainstalowanych na urządzeniu.

Możliwe jest również zdefiniowanie zestawu funkcji dostępnych dla dziecka, obejmującego blokowanie sklepu, blokadę połączeń Wi-Fi i telefonicznych, automatyczną aktywację trybu samolotowego czy automatyczne restartowanie przypadkowo wyłączonych aplikacji.

Zobacz również:

  • Najlepsze aplikacje do kontroli rodzicielskiej 2023
  • Aplikacje do kontroli rodzicielskiej na Androida - którą warto wybrać?
  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów

Po zainstalowaniu dedykowanej przeglądarki i odtwarzacza wideo możliwe jest również filtrowanie treści dostępnych dla dziecka w internecie. Rodzice, którzy zdecydują się na zakup aplikacji w formie Premium muszą liczyć się z jednorazową opłatą w wysokości 44,99 zł lub miesięcznymi opłatami w wysokości 1,79 zł.

Kids Place

Rozszerza ona możliwości Kids Place o ogranicznik czasowy limitujący maksymalny czas korzystania ze smartfona, funkcję utworzenia pulpitów dla kilku użytkowników (np. starszych i młodszych dzieci), domyślne aktywowanie bezpiecznego pulpitu przy restarcie urządzenia, funkcję wyłączenia dostępu do sieci poszczególnym aplikacjom, a nawet opcje personalizacji wyglądu pulpitu dziecka.

Wersję płatną można testować bezpłatnie przez 30 dni. Dostęp do panelu rodzicielskiego jest zabezpieczony 4-cyfrowym kodem PIN.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: