Kingston DataTraveler HyperX (8 GB)

Pamięć Kingstona sprzedawana jest z demonstracyjną wersją gry World of Warcraft i oferuje prędkość transferu danych na poziomie 30 MB/s przy odczycie i 20 MB/s przy zapisie. Wyposażona jest w plastykową obudowę z chowaną wtyczką, tak więc nie musisz się martwić że ją zgubisz.

Pamięć sprzedawana jest z demonstracyjną wersją gry World of Warcraft i oferuje prędkość transferu danych na poziomie 30 MB/s przy odczycie i 20 MB/s przy zapisie. Wyposażona jest w plastykową obudowę z chowaną wtyczką, nie musisz się więc martwić że ją zgubisz.

Pamięć działa szybko, średnia prędkość zapisu w teście HDTachem wynosiła 27,4 MB/s. Zapis małych plików odbywa się z prędkością 3,6 MB/s, co jak jest prędkością w zupełności wystarczającą do komfortowego kopiowania dużych ilości danych. Najlepsze modele o tej samej pojemności są jednak dużo szybsze: Corasari Voyager GT (8 GB) – 7,1 MB/s. DataTraveler HyperX dużo szybciej zapisuje większe pliki uzyskując prędkość 14,8 MB/s podczas zapisu 500 plików MP3 o łącznej pojemności 3 GB i 22,2 MB/s podczas zapisu czterech filmów (3 GB) i klasyfikuje się w ścisłej czołówce pod względem wydajności. Niestety jak na oferowaną pojemność pamięć jest dosyć droga.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: