Kingston HyperX Cloud Core

W skrócie:

Kingston HyperX Cloud Core to dobre słuchawki w przystępnej cenie!

Zalety:

  • Dobra jakość dźwięku
  • Wysokiej jakości mikrofon
  • Przedłużacz kabla

Wady:

  • Pozycjonowanie mogłoby być lepsze

Kingston HyperX Cloud Core to model ze średniej półki cenowej. Czy warto za niego zapłacić?

Kingston HyperX Cloud Core to nauszne słuchawki dla graczy, które posiadają solidne, neodymowe magnesty, przetworniki o wielkości 53 mm. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 15 do 25000 Hz. Są one bardzo lekkie - ważą zaledwie 290 g! Ich konstrukcja oparta została na wykonanej z solidnego tworzywa sztucznego listwie, a wyposażony w miękką poduszeczkę pałąk łączy się z muszlami za pomocą widełek. Same muszle przylegają do uszu bardzo szczelnie, ponieważ można je regulować - dobrym pomysłem są kropki oznaczające długość. Istnieje osiem możliwych ustawień. Znajdująca się wewnątrz nich miękka gąbka znacznie zwiększa komfort używania słuchawek Kingston HyperX Cloud Core, ponadto doskonale tłumi dźwięki zewnętrzne. Pozwala to na pełne zatopienie się w świecie wirtualnej rozrywki. Kolejny plus dla tego modelu za dwumetrowy przedłużacz kabla, którego długość wynosi 110 cm.

Następna zaleta to mikrofon - jest on odczepiany, a gdy go nie używamy, wkłada się w otwór znajdującą w zestawie zaślepkę. Nie można mieć co do niego żadnych zastrzeżeń - doskonale zbiera dźwięki, cechuje go także bardzo duża duża czułość. Dzięki temu słuchawki gamingowe od Kingstona umożliwiają perfekcyjną komunikację w grach i rozgrywkach e-sportowych. A dzięki pilotowi zintegrowanemu z przewodem nie musisz nawigować przez opcje menu konsoli, aby wyciszyć mikrofon lub ustawić głośność. Jeśli chodzi o sam odbiór dźwięków przez Kingston HyperX Cloud Core, to tutaj nie można mieć dużych zastrzeżeń - sprawdzają się zarówno do gier, jak i codziennego użytku. Choć nie ukrywam - w grach pozycjonowanie mogłoby być nieco lepsze.

Podsumowując: Kingston HyperX Cloud Core to słuchawki gamingowe ze średniej półki cenowej, które warto nabyć, jeśli szuka się dobrej jakości sprzętu na dłuższy czas.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier