Klipsch RSB-6

Zalety:

  • bardzo dobra jakość dźwięku
  • trzy tryby emisji dźwięku
  • łączność bezprzewodowa
  • osobny subwoofer

Klispch RSB-6 to dwudrożny soundbar z bezprzewodowym subwooferem. Czy warto go nabyć?

Klipsch RSB-6 to soundbar wyposażony w dwie miękkie kopułki o średnicy 19 mm, pracujące z tubą Tractrix i dwa głośniki szerokopasmowe o średnicy 63mm. W zewnętrznym, aktywnym i bezprzewodowym subwooferze pracuje głośnik o średnicy 165mm. System dysponuje mocą ciągłą 60W, szczytową (krótkotrwałą) 120W i jest w stanie wytworzyć w pokoju dźwięk o efektywności 106dB SPL. RSB-6 wyposażony jest w wejście TOSLINK i analogowe, a także w Bluetooth. Urządzenie posiada również pilot zdalnego sterowania i trzy tryby pracy procesora dźwięku: Virtual Surround Mode, Dialogue Enhance Mode, Night Mode. Pierwszy z nich, Virtual Surround, poprawia efekt 3D, świetnie sprawdzając się podczas odtwarzania filmów. Tryb Dialogue Enhance poprawia klarowność dialogów i wokalu oraz może może współpracować z pierwszym trybem. Ostatni tryb pracy Night ogranicza dynamikę oraz efektywność niskich tonów, aby nie przeszkadzać innym domownikom podczas nocnych seansów.

Soundbar RSB-6 wyposażony jest w dekoder Dolby. Umożliwia podłączenie całego zestawu bez użycia nieestetycznie wyglądających przewodów. Można go umieścić w dowolnym miejscu, aby jak najlepiej czerpać przyjemność z dźwięku i muzyki wraz z potężnym basem z każdego zakątka. Urządzenie wyposażono w złącze HDMI, umożliwiając podłączenie soundbara do telewizora oraz prostą obsługę całego zestawu, natomiast wejścia optyczne oraz Aux pozwalają na współpracę z innymi zewnętrznymi źródłami.

Klipsch RSB-6 to interesująca propozycja dla każdego użytkownika, który szuka dobrego soundbara. Warto rozważyć jego zakup.