Kodak EasyShare D1030

Jedna z większych ramek (33 x 28 cm), która wykorzystuje 10 calowy ekran ciekłokrystaliczny o rozdzielczości 800x600 pikseli. Wyposażona jest w 512 MB wbudowanej pamięci, host USB (zdjęcia możemy wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB) oraz czytnik kart pamięci.

Ramka wyposażona jest w 512 MB wbudowanej pamięci, zdjęcia możemy do niej przegrywać bezpośrednio z komputera po podłączeniu jej do gniazda USB, odczytywać bezpośrednio z kart pamięci (MS/MS Pro Duo, SD/MMC/xD) lub zewnętrznego urządzenia USB (popularne pamięci USB).

Ramka wyposażona jest w dotykowe przyciski, które umieszczono tuż obok ekranu. Korzystając z nich nawigujemy po interfejsie urządzenia, który dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Kodak EasyShare D1030 wyposażona jest w opatentowaną technologię poprawy jakości generowanego obrazu „Kodak Perfect Touch” Możemy też zdefiniować w jakich godzinach ramka ma pracować, sposób dopasowania wyświetlanego obrazu do ekranu, kolejność wyświetlania zdjęć, wybrać efekt przejścia. Zdjęcia mogą być wyświetlane w formie pokazu slajdów, tuż obok zegarka lub z kalendarzem.

Ramka dysponuje nice mniejszą rozdzielczością (800x600 pikseli) niż najlepsze modele z ekranem 10 calowym (1024x600 pikseli) ale z uwagi na bardzo dobre parametry wyświetlanego ekranu równie wysoko ją oceniliśmy (8,2 pkt w 10 stopniowej skali.) Ekran charakteryzuje się dobrymi kątami widzenia, dobrym kontrastem (167:1) oraz przyzwoitą jasnością (161 cd/m2). Ma też naturalną temperaturę barwową (6371 K) i bardzo dobrze odwzorowuje kolory (współczynnik DeltaE wyniósł 5 pkt, a im mniejsza wartość tym generowane kolory są bliższe wzorcowi).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: