Kruger&Matz 32" KM0232T

Kruger&Matz 32" KM0232T to telewizor z dolnej półki cenowej. Czym producent chce zachęcić nas do zakupu?

Zalety:

  • Szerokie kąty widzenia
  • Port USB w obudowie

Wady:

  • Brak rozdzielczości Full HD

Kruger&Matz 32" KM0232T to telewizor 32 cale, oferujący jakość obrazu HD (1366 x 768 pikseli). Ma szerokie kąty widzenia - 178° w pionie i poziomie, a do zapewnienia jak najlepszego obrazu używa funkcji takich, jak filtr grzebieniowy 3D, redukcja szumów (DNR), blue stretch i black stretch. I w praktyce wygląda to przyjemnie. Urządzenie ma wbudowany tuner cyfrowy DVB-T2/T/C (obsługa H.265) oraz tuner analogowy, a dzięki dwóm złączom HDMI możemy podłączyć do niego laptopa czy konsolę. Ponadto telewizor Kruger&Matz został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie klipów wideo i grafik z nośników pamięci USB, zapewniając tym samym uniwersalność. Wspierane są wszystkie popularne formaty.

Tani telewizor LED - funkcje

Kruger&Matz 32" KM0232T posiada kilka trybów dźwięku, jednak nie ma ich automatycznego dopasowania, a należy zmieniać je manualnie. Dostępne to: standardowy, muzyka, film, sport, użytkownik (czyli własna regulacja tonów). Podobnie rzecz się ma z trybami obrazu, gdzie dostępne są: standardowy, dynamiczny, łagodny i użytkownika. Oprócz tego znajdziemy tu standardowe funkcje: automatycznego wyłączanie, drzemki, EPG (czyli program TV), blokady rodzicielskiej oraz trybu hotelowego.

Tani telewizor dla niewymagających

Telewizor Kruger&Matz KM0232T to typowy przeciętniak, który robi swoje - czyli umożliwia oglądanie programów telewizyjnych i mediów z pamięci przenośnych - ale nic poza tym. Dlaczego zatem znalazł się w zestawieniu? Ponieważ będzie to dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają z telewizora tylko od czasu do czasu, np. żeby obejrzeć mecz.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: