Kruger&Matz KM0138

Powerbank Kruger&Matz KM0138 całkiem nieźle wypadł w teście. Kruger ma bardzo dobry współczynnik konwersji energii i oferuje niewielki koszt jej magazynowania.

Kruger&Matz KM0138 jest relatywnie ciężki w stosunku do swojej pojemności, choć w pierwszej chwili, porównując go z innymi produktami, jego masa nie jest odczuwalna. 800 cykli ładowania, o których informuje dokumentacja, to bardzo przyzwoity wynik. Wystarczy jednak przestrzegać zasad ładowania i rozładowywania ogniw litowych, by wydłużyć ten czas dwukrotnie. Współczynnik rozładowywania kształtuje się na średnim poziomie.

Powerbank ma bardzo dobry współczynnik konwersji energii (tj. stosunek jednostek pojemności do energii) i oferuje niewielki koszt jej magazynowania. Dodatkowe przewody, końcówki umożliwiające ładowanie iPhona to standard w przypadku urządzeń tego producenta. Wyróżniają się one także ładą obudową oraz bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi na wyjściu. Bez względu na to czy obciążenie zostało podłączone, czy port jest nieobciążony, standard USB jest utrzymywany na stałym poziomie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: