Kruger&Matz KM0157

Kruger& Matz KM0157 to średniej pojemności powerbank. Charakteryzują go bardzo dobre materiały użyte do produkcji i elegancki wygląd.

Kruger& Matz KM0157 jest wykonany jeszcze lepiej niż jego większy odpowiednik, KM0138. Jest niewielki, lekki i z łatwością zmieści się w kieszeni. Stosunkiem pojemności do masy przegrywa jedynie ze zwycięzcą testu, GP Batteries GP302. Wygrywa za to całe zestawienie pod względem ogólnej stosunku wydajności do ceny - kosztuje tylko 79 zł, a w kategorii "Opłacalność" uzyskał ocenę najwyższą z możliwych - 10 pkt. Oferuje także jeden z lepszych współczynników rozładowania.

W ciągu miesiąca traci niewiele ponad 3 procent pojemności. Nieco gorzej konwertuje jednak zmagazynowaną energię. Pod tym względem plasuje się w środku stawki. Niestety, ma tylko jeden port wyjściowy. Wyklucza to możliwość jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń. Jeżeli jednak komuś nie zależy na ogromnej pojemności, a interesuje go przede wszystkim wygoda użytkowania na pewno się nie zawiedzie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: