Krups Evidence One EA895

Krups Evidence One EA895 to zaawansowany automatyczny ekspres do kawy z z możliwością parzenia dwóch kaw mlecznych jednocześnie, intuicyjną obsługą oraz funkcją zapisania ulubionej kawy.

Automatyczny ekspres do kawy Krups Evidence One EA895 pozwala wykonać jeden z aż 17 zaprogramowanych napojów kawowych za pomocą zaledwie jednego dotknięcia.

Krups Evidence One EA895

Najnowszy ekspres marki KRUPS wyróżnia się autorskim systemem przygotowywania dwóch filiżanek cappuccino w tym samym czasie. Jak na wysokiej klasy ekspres automatyczny przystało użytkownik może spersonalizować do 12 ulubionych napojów według własnych preferencji.

Krups Evidence One EA895 to ekspres o ciśnieniu maksymalnym 15 barów. Urządzenie zostało wyposażone w Szwajcarski, stalowy, stożkowy młynek żarnowy, spory pojemnik na kawę ziarnistą (260 gram) oraz zbiornik na wodę o pojemności 2,3 litra, dzięki którym jest prosty w utrzymaniu.

TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW PCWORLD.PL!

Skorzystaj z kodu KRUPS20 i uzyskaj -20% na wszystkie produkty w sklepie online krups24.pl.

Tym, co wyróżnia ekspres Evidence ONE jest jakość połączona z nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Ekspres jest kompaktowy, dzięki szerokości 24 cm oraz posiada intuicyjną obsługę dzięki dużemu wyświetlaczowi z kolorowymi ikonkami. Posiada też możliwość personalizacji ustawień – dopasowania ilości mleka i kawy podczas przygotowywania napoju, tak, by każdy odnalazł swoją ulubioną kombinację

Flagowy model dedykowany dla użytkowników domowych pozwala na dopasowanie temperatury przygotowywanego napoju, automatyczne ustawianie mocy oraz możliwość automatycznego przygotowywania podwójnej kawy (dwukrotne mielenie ziaren).