Krups Roma EA8108

Szukasz przystępnego cenowo ekspresu automatycznego z funkcją Cappuccino? Krups Roma EA8108 to idealny wybór, który nie zrujnuje domowego bidżetu.

Krups Roma EA8108 to najtańszy ekspres automatyczny w naszym zestawieniu oraz jeden z najtańszych ekspresów tego typu na rynku. Za nieco ponad 1000 zł otrzymujemy urządzenie, które pozwoli przygotować pyszną kawę, a jednocześnie nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu.

Krups Roma EA8108

Ekspres charakteryzuje się prostym panelem sterowania pozwalającym wykonać kawę za pomocą jednego przyciśnięcia. Urządzenie pozwala na szybkie przygotowanie espresso, lungo lub cappuccino.

Krups Roma EA8108 posiada szwajcarski młynek z trzystopniową regulacją - do espresso, ristretto oraz pozostałych rodzajów kaw. Urządzenie zostało wyposażone w dwie dysze, dzięki którym przygotujemy dwie porcje espresso w tym samym czasie.

Najtańszy ekspres w rankingu podobnie, jak droższe urządzenia oferuje ciśnienie maksymalne 15 barów i posiada spore pojemniki na wodę (1,7 litra) i ziarna (260 gram). Pojemnik na fusy należy opróżniać po wykonaniu 9 kaw. Krups Roma EA8108 umożliwia również możliwość programowania objętości kaw do naszych ulubionych szklanek/kubków/filiżanek. Za spienianie mleka odpowiada specjalna dysza umieszczona z prawej strony.