LG G4 Stylus

LG G4 stylus poza nazwą i podobnym kształtem ma niewiele wspólnego z LG G4, ma wolniejsze podzespoły prostszy ekran i aparat fotograficzny.

LG G4 Stylus poza nazwą i kształtem ma niewiele wspólnego z LG G4. Jest wolniejszy, ma prostszy ekran i aparat fotograficzny. Jeśli jednak szukacie smartfona do 1000 zł z dużym ekranem to LG G4 Stylus będzie bardzo dobrym wyborem.

5,7 calowy ekran sprawia, że smartfon jest dosyć duży (154,40 x 79,20 x 9,40 mm). Ma też nietypowo rozmieszczone przyciski, które znajdują się z nie na krawędziach a z tyłu obudowy (tuż pod obiektywem kamery.

Zobacz również:

  • Najlepsze tanie laptopy w 2023 roku - który komputer wybrać?

Ekran pracuje w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i zagęszczenie pikseli nie należy do największych, ale jakość wyświetlanego obrazu jest dobra. Większym problemem jest wg mała ilość pamięci RAM (1 GB) i niewielki dysk flash (8 GB). Na szczęście LG G4 ma też gniazdo kart pamięci microSD. Wyposażony jest też w pojedynczy czytnik kart SIM.

LG G4 Stylus dzięki platformie Snapdragon 410 jest wystarczająco szybki do codziennej pracy, uruchomimy też większość gier. Aparat fotograficzny robi dobrej jakości zdjęcia. Co ważne G4 Stylus okazuje się też długo działać na akumulatorze. Wśród smartfonów do 1000 zł uzyskał jeden z najlepszych wyników (odtwarzał film przez ponad 11 godzin).