LG OLED 65E7

W skrócie:

LG OLED 65E7 to drogi, ale warty swojej ceny telewizor.

Zalety:

  • Świetna jakość obrazu
  • Dobrej jakości głośniki
  • Cienkość
  • Szeroki kąt widzenia

Wady:

  • Duża cena
  • Delikatna obudowa

LG OLED65E7 to model niezwykle cienki, pokazujący obraz w rozdzielczości Ultra HD z HDR. Co sprawia, że warto w niego zainwestować?

LG OLED 65E7 to model o dużych gabarytach - przekątna jego ekranu wynosi 65". Pokazuje on obraz w jakości Ultra HD, czyli 3840 x 2160 pikseli. Może poszczycić się bogactwem kolorów oraz świetnym kontrastem, a ponieważ w obudowie znalazły się 4 głośniki korzystające z technologii DTS Sound Studio, ogólne wrażenia z oglądania filmów czy transmisji sportowych są znakomite! Tym bardziej, że dzięki szerokiemu kątowi widzenia można podziwiać obraz z różnych miejsc. Telewizor zwraca uwagę swoją smukłością - ma zaledwie 62 mm szerokości! W tej niezwykle cienkiej, minimalistycznej obudowie znalazło się miejsce dla 4 wejść HDMI, 3 portów USB oraz gniazda ethernetu. Jest także cyfrowe wyjście optyczne, wejście słuchawkowe i złącze CI.

LG OLED 65E7 posiada wbudowane moduły Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth w wersji 4.2, dzięki czemu nie ma problemu z łączeniem się z internetem i urządzeniami mobilnymi. Obsługuje także technologie Miracast oraz Intel WiDi. System operacyjnym jest webOS w wersji 3,5. Na uwagę zasługuje także pilot, który ma przyciski umożliwiające szybkie podłączenie się do Netflixa oraz Amazon Prime Video. Czy tak świetny model ma jakieś minusy? Po pierwsze - cena. Po drugie - świetnie wyglądająca obudowa jest bardzo podatna na zadrapania.

Zobacz również:

  • Polscy użytkownicy smartfonów muszą przygotować się na zmiany! Sprawdź, czy będziesz musiał wymienić telefon