LS300W

DOD LS300W to jeden z najdroższych wideorejestratorów i zarazem najlepszy. Ma bardzo jasny obiektyw, matrycę CMOS i możliwość zapisywania filmów wideo w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 kl./s. Ekran o przekątnej 2,7 cali jest w zupełności wystarczający do przeglądania nagranych materiałów wideo i wyświetlania interfejsu programowego urządzenia.

Duże przyciski umieszczone po bokach ekranu ułatwiają wybór opcji i obsługę urządzenia. DOD LS300W wygląda niepozornie, ale jest starannie wykonany z dobre jakości materiałów. Dołączany uchwyt pozwala na montaż kamery do szyby samochodu i nie sprawia żadnych problemów.

Zobacz także: test wideorejestratora DOD LS360W

DOD LS300W nie jest wyposażony w GPS, nie ma też bazy fotoradarów, ale jeśli szukacie wideorejestratora o najlepszej jakości filmowania to jest najlepszym wyborem. Zarejestrowane materiały cechują się bardzo dużą szczegółowością i płynnością. Nawet przy szybkiej jeździe nie mieliśmy żadnych problemów z odczytywaniem numerów przejeżdżających samochodów. Co istotne zarejestrowane sekwencje wideo mają stosunkowo niewielką objętość, bo zapisywane są wydajnym kodekiem H.264. Odtworzyć je można na komputerach stacjonarnych, czy urządzeniach przenośnych. O wartości tej kamery decyduje też dobra jakość nagranych materiałów w nocy. To zasługa bardzo jasnego obiektywu o przesłonie F 1.6, który wyposażony jest w szklane a nie plastykowe soczewki jak w tańszych modelach. Żaden inny wideorejestroator nie mógł poszczycić się tak wyśrubowanymi parametrami. Nawet w wideorejestratorach MIO obiektywy są „ciemniejsze” (F 1.8).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: