Lamax Drive C3

W skrócie:

Lamax Drive C3

Zalety:

  • Nagrywanie w Full HD
  • Tryb parkowania
  • Czujnik ruchu
  • Łatwy montaż

Wady:

  • Rozdzielczość wyświetlacza

Lamax Drive C3 to kamera samochodowa, która nie kosztuje dużo, ale obiecuje nagrania w interpolowanym Full HD. Jak wypada w praktyce?

Lamax Drive C3 to wideorejestrator samochodowy w niewielkiej cenie, skłaniający do zakupu ze względu na swoje liczne zalety. Zapisuje nagrania w interpolowanym Full HD - dzięki temu powinien być widoczny każdy szczegół, co w razie w razie wypadku stanowi materiał dowodowy dla policji oraz ubezpieczalni. Podświetlenie za pomocą diody LED umożliwia nagrywanie w nocy lub warunkach słabego oświetlenia. Można ustawić jakość nagrań w jednym z trzech trybów: Full HD 1920 × 1080 pix (30 fps), HD 1280 × 720 pix (30 fps), VGA (30 fps). Tryb zdjęć seryjnych umożliwia wykonanie pięciu fotografii za pomocą jednokrotnego wciśnięcia przycisku. Podczas nagrywania można wyłączyć ekran dla zaoszczędzenia energii. System automatycznego wyłączania sprawi, że kamera samochodowa po dłuższym czasie nieczynności wyłączy się sama.

Lamax Drive C3 wyposażono w G-sensor - rejestruje kierunek jazdy, a w przypadku uderzenia natychmiast zabezpiecza nagranie. Tryb parkowania czuwa nad samochodem i przy współpracy z G-sensorem jest w stanie zarejestrować jakiekolwiek uderzenie i natychmiast rozpocząć rejestrację wideo. Do zalet należy dodać również czujnik ruchu oraz łatwy montaż za pomocą przyssawki? A czy ten wideorejestrator do auta ma jakieś wady? Jakość obrazu na wyświetlaczu LCD 2,4" mogłaby być nieco lepsza.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10