Landxcape LX812i

Wydajna i funkcjonalna kosiarka automatyczna przeznaczona do trawników o powierzchni do 600 m².

Robot koszący Landxcape LX812i to urządzenie, dzięki któremu wygodnie i skutecznie skosimy trawę w swoim ogrodzie - najlepiej sprawdzi się na terenach o powierzchni do 600 m². Litowo-jonowa bateria o pojemności 2,0 Ah umożliwia działanie do 60 minut na jednym naładowaniu. Po skończonej pracy robot samodzielnie powraca do stacji ładującej.

Kosiarka Landxcape wyposażona została w trzy noże tnące. Szerokość cięcia to 18 cm. Wysokość cięcia może być regulowana w zakresie 30-60 mm. Urządzenie bez problemu poradzi sobie nierównymi trawnikami oraz 35% nachyleniem. Poza tym, robot posiada możliwość koszenia strefowego, a to oznacza, że poradzi sobie z krawędziami oraz wąskimi zakamarkami. Landxcape LX812i posiada wbudowany czujnik antykolizyjny, a więc robot będzie omijał wszelkie przeszkody, które spotka na swojej drodze, np. meble ogrodowe.

Zobacz również:

  • Recenzja: Ambrogio L15 Deluxe

Kosiarkę możemy obsługiwać za pomocą panelu sterowania lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Za pomocą wyświetlacza można regulować czasy koszenia i ustawić ePIN chroniący przed kradzieżą. Możemy również ustalać codzienny harmonogram koszenia.

Podczas deszczu proces koszenia jest przerywany i kontynuowany dopiero po wyschnięciu trawy.