Lenovo ThinkCentre Tiny in One 23 + ThinkCentre M92p

Lenovo ThinkCentre Tiny in One 23 to dosyć nietypowy komputer AiO, bo w rzeczywistości składa się z dwóch urządzeń, które można kupić osobno: 23 calowego monitora ze specjalnie zaprojektowana wnęką na komputer i niewielkiego komputera ThinkCenetr.

W sprzedaży są różne konfiguracje komputerów pasujących do monitora ThinkCentre, my przetestowaliśmy wersję z czterordzeniowym procesorem Intela Core i5, 4 GB pamięci RAM i 500 GB dyskiem SSHD (ThinkCentre M92p). Po zamontowaniu komputera w obudowie monitora, ThinkCentre działa jak każdy inny komputer AiO.

Proces montażu i demontażu komputera w monitorze jest bardzo prosty i szybki, bo nie wymaga przykręcania jakichkolwiek śrubek. Zastosowany procesor Core i5 dzięki wysokiej wydajności (cztery rdzenie taktowane zegarem 2 - 3 GHz) bez problemów poradzi sobie nawet z wymagającymi aplikacjami. Możliwość szybkiego wyciągnięcia komputera z obudowy sprawia, że łatwiej go można serwisować i co ważne wymieniać w nim podzespoły. W razie awarii monitora, można też szybko komputer wyjąć i podłączyć do innego monitora.

Zobacz również:

  • Najlepsze tanie laptopy w 2023 roku - który komputer wybrać?
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14, iPhone 13 mini, iMac 24" [28.07.2023]

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: