Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus

Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus to tablet z wyższej półki. Czy jest warty swojej ceny?

Zalety:

  • Cztery tryby użytkowania
  • Świetna jakość obrazu
  • Głośniki Dolby Atmos
  • Wydajne podzespoły

Wady:

  • Długi czas ładowania baterii
  • Wysoka cena

Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus to tablet multimedialny, z szerokokątny wyświetlaczem QHD 10,1". Pokazuje obraz w doskonałej rozdzielczości 2560×1600 pikseli. Dzięki podstawce z otworem da się go użytkowany w czterech różnych trybach - na stojąco, leżąco, można trzymać w dłoni, a nawet powiesić. Pod obudową umieszczony został ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 (4x Cortex A72 1,8GHz + 4x Cortex A53 1,4GHz) z Adreno 510. Dostępne są warianty tabletu z LTE oraz Wi-fi. W przypadku tego pierwszego nie ma opcji wykonywania połączeń głosowych, choć do przeglądania internetu będzie jak znalazł. Dużą zaletą tabletu Lenovo jest akumulator - może pracować bez ładowania nawet siedemnaście godzin, a jeśli używamy najwyższej jasności, pozwala na korzystanie ze swoich możliwości przez osiem. Pełne łądowaie zajmuje 3,5 godziny, dlatego dobrze pozostawić tą czynność na noc.

Zaletą modelu Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus są głośniki Dolby Atmos. Mogą one odtwarzać dźwięk w jednym z pięciu trybów, dedykowanemu innym multimediom: filmy, muzyka, gry, głos oraz z własnymi ustawieniami użytkownika. I rzeczywiście - na jakość nie można narzekać. Kolejna zaleta tableta Tab 3 Plus to klasa zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie. Urządzenie ma dwa aparaty - z tyłu 13 Mpix, z przodu – 5 Mpix. Na jakość wykonywanych zdjęć nie można narzekać, tym bardziej, że oba aparaty mają obiektywy szerokokątne.

Zobacz również:

  • Najlepsze tanie laptopy w 2023 roku - który komputer wybrać?

Podsumowując: Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus to bardzo udany model, który warto kupić - o ile dysponujemy oczywiście większym budżetem. Z pewnością nikt nie pożałuje tej inwestycji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: