Lider wśród skuterów wypuszcza hulajnogi dostępne już teraz w Polsce!

Źródło: 7way.pl

Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci ominąć zakorkowane ulice w zatłoczonym mieście podczas dojazdów do pracy lub szkoły? Warto rozważyć zakup modelu NIU KQi3 Sport.

Hulajnoga elektryczna jest zdolna do pokonywania dystansów sięgających około 40 kilometrów, a to dzięki wyposażeniu w wydajną baterię litową o pojemności 365 Wh. Dużym plusem jest zastosowanie technologii KERS - inteligentnego hamowania regeneracyjnego. Dzięki temu, akumulator odzyskuje energię nawet podczas hamowania. Nie jest to jednak jedyna zaleta modelu. Aby poruszanie się było zarówno bezpieczne, jak i płynne - maksymalna prędkość z jaką możemy podróżować wynosi aż 20 km/h. Jest to istotny parametr zwłaszcza, gdy mowa o aktualnie obowiązujących przepisach. Dostępne są aż cztery tryby jazdy, a mianowicie - E-SAVE, Sport, własny oraz pieszy. Pozwala to na dopasowanie ustawień do aktualnych warunków oraz potrzeb.

NIU KQi3 Sport kupisz pod tym linkiem.

Zważając na kompleksowe wyposażenie składające się z podwójnych hamulców tarczowych, oświetlenia Halo oraz zintegrowanego dzwonka, poruszanie się nie stanowi niebezpieczeństwa zarówno dla kierującego, jak i pozostałych uczestników. Wszystko to, pozwala na podjęcie szybkiej reakcji i uniknięcie wielu tragedii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby NIU KQi3 Sport była użytkowana również na dłuższych, bardziej wymagających dystansach. Sprzyja temu kierownica o nachyleniu 75 stopni (wpływając na większą stabilność), 9,5-calowe, solidne koła oraz szeroki deck dający wiele swobody.

Nasz faworyt posiada wbudowany moduł Bluetooth. Dostęp do aplikacji mobilnej umożliwia zarówno śledzenie aktywności, jak i dostosowywanie prędkości. Zważając na rozpowszechniające się urządzenia Smart, jest to duży krok ku nowoczesności. Warto zaznaczyć, że hulajnoga NIU KQi3 Sport jest dostępna w dość atrakcyjnej cenie i aż czterech wariantach kolorystycznych!

  • Moc silnika: 300 W
  • Maksymalny dystans: 40 kilometrów
  • Maksymalna prędkość: 20 km/h
  • Pojemność baterii: 365 Wh/48 V
  • Czas ładowania: 5h
  • Opony: 9,5-calowe
  • Waga: 18,4 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: