Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 Chaos Spectrum to myszka droższa, ale czy warta swej ceny? Sprawdzamy!

W skrócie:

Logitech G900 Chaos Spectrum to myszka o świetnych parametrach i wygodnych rozwiązaniach.

Zalety:

  • Świetne parametry
  • Możliwość używania aż 11 przycisków
  • Duże opcje personalizacji
  • Funkcja pracy przewodowej i bezprzewodowej

Wady:

  • Hałaśliwe przełączniki
  • Wysoka cena

Logitech G900 Chaos Spectrum to bezprzewodowa myszka dla graczy, z której możliwości mogą korzystać wszyscy chętni - o ile są gotowi wyłożyć większe pieniądze na tego gryzonia. A za co płacić? Mysz Logitech wyposażona jest w wysokiej jakości sensor optyczny PMW-3366, który umożliwia ustalenie rozdzielczości od 200 do maksymalnie 12 000 DPI. Budowa myszki jest symetryczna, a na dodatkowe przyciski można założyć na prawym lub lewym boku. Świetnie wykonana obudowa wykonana została aż z czterech rodzajów materiałów - różnych tworzyw sztucznych. Dłoń ani palce nie ślizgają się na żadnych z nich, a leżą stabilnie. Aż sześć różnej wielkości ślizgaczy umożliwia pełną swobodę przesuwania tej myszki dla graczy, którą można podłączyć do sprzętu zarówno za pomocą kabla microUSB, jak i bezprzewodowo (2,4 GHz). W trybie bezprzewodowym pracuje doskonale do 32 godzin.

Logitech G900 Chaos Spectrum może mieć aż 11 przycisków. Jeśli nie korzystamy boków, miejsca na przyciski można zakryć dostarczanymi w zestawie zaślepkami. Niestety, przełączniki pracują dość hałaśliwie - trzeba się do tego przyzwyczaić. Producent twierdzi, że żywotność każdego z nich wynosi do 20 milionów kliknięć. Oprogramowanie Logitech Gaming Software umożliwia personalizację przycisków oraz dostosowanie podświetlenia myszki wg własnych upodobań. Wprowadzane ustawienia można zapisywać w komputerze/laptopie lub bezpośrednio w myszce - ma ona własną pamięć wewnętrzną. W oprogramowaniu znajduje się również zakładka z dodatkami, gdzie można ustawić dodatkowe, praktyczne opcje, np. o niskim poziomie naładowania akumulatorka zasilającego G900 Chaos Spectrum w trybie bezprzewodowym.

Zobacz również:

  • Pracujesz zdalnie? Z tym słuchawki zostaniesz królem Hangouts, Teams, Skype i Zoom

Podsumowując: Logitech G900 Chaos Spectrum to doskonała myszka nie tylko dla graczy! Chociaż nie jest to tania myszka gamingowa, jeśli chce się zainwestować w bardzo dobry sprzęt z wyższej półki, będzie wręcz idealna do tego celu. Polecana zwłaszcza osobom nie lubiącym myszek na kable, a chcącym mieć pełen komfort używania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: