Logitech G915 Clicky

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna klasy premium.

Choć większość klawiatur mechanicznych na rynku wymaga „kabla”, to firma Logitech postanowiła przygotować produkt z najwyższej półki, wzbogacony o mobilną swobodę użytkowania.

Logitech G915 Clicky to produkt z absolutnego topu. Od solidnej i efektownej obudowy (wykonanej ze stopu aluminium 5052 i stali), przez autorskie przełączniku GL Clicky, po w pełni programowalne podświetlenie RGB, dostrzeżemy kunszt i precyzję wykonania tej klawiatury.

Model G915 wyposażono w profesjonalną technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED, o czasie reakcji zaledwie 1 ms. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby do podłączenia klawiatury wykorzystać również kabel USB (który służy także do ładowania akumulatora).

Sprzęt marki Logitech został wyposażony w specjalny wskaźnik poziomu naładowania baterii, który dodatkowo będzie nas informował, gdy energia spadnie do 15%. To jednak nie nastąpi zbyt szybko, bowiem w pełni naładowana klawiatura powinna nam wystarczyć na 30 godzin ciągłej rozgrywki w trybie podświetlania.

Jak przystało na sprzęt gamingowy, nie mogło zabraknąć także programowalnych klawiszy, możliwości tworzenia makr i zapisywania profili.

Jeśli cenicie sobie swobodę użytkowania danego sprzętu i nie ograniczają was koszta, to warto zainteresować się Logitech G915 Clicky.

Najważniejsze cechy:

  • Typ klawiatury: mechaniczna
  • Komunikacja: bezprzewodowa
  • Interfejs: Bluetooth
  • Przełączniki: GL Clicky
  • Podświetlenie: Tak, wielokolorowe
  • Klawisze numeryczne: Tak