Logitech M590 Multi Device Silent

Logitech M590 Multi Device Silent to bezprzewodowa myszka Bluetooth z możliwością połączenia dwóch urządzeń jednocześnie i funkcją przesyłania plików.

Logitech M590 Multi Device Silent z pozoru jest klasyczną myszką bezprzewodową do pracy biurowej. W rzeczywistości to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli, który znacząco przyśpiesza pracę komputerem.

Logitech M590 Multi Device Silent

Logitech M590 Multi Device Silent

Mysz posiada łączność Bluetooth oraz wbudowany nadajnik Unifying, który pozwala podłączyć mysz do urządzeń bez modelu Bluetooth. Dodatkowo Logitech M590 może zostać sparowany z dwoma urządzeniami i przełączać się pomiędzy nimi za pośrednictwo przycisku lub przeciągnięcia myszki poza ekran. Logitech M590 Multi Device Silent posiada również funkcję Logitech Flow, który pozwala na przenoszenie plików pomiędzy sparowanymi z myszką komputerami.

Mysz wyposażono w aż 7 konfigurowalnych przycisków, którymi można zarządzać z poziomu oprogramowania Logitech Options.

Logitech M590 Multi Device Silent posiada również ciche przyciski oraz wyjątkowo precyzyjne kółko z wbudowanymi przyciskami z lewej i prawej strony. Logitech M590 na jednej baterii pracować będzie przez aż dwa lata.