MIO MiVue 688 - Jakość w cenie

MIO MiVue 688 to jeden z najlepszych wideorejestratorów samochodowych oferujący bardzo dobrą jakość nagrań dodatkowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo jazdy.

Kamera jest starannie wykonana z dobrej jakości materiałów. Wyposażona jest w panoramiczny ekran o przekątne 2,7 cali. Po interfejsie programowym nawigujemy za pomocą przycisków umieszczonych z boku obudowy. Gniazdo zasilające umieszczone jest na górze obudowy a czytnik kart pamięci na spodzie.

MIO MiVue 688 ma bardzo dobrej jakości szklany obiektyw o przesłonie F1.8. Zastosowana matryca obrazu Sony Exmor należy do jednych z najlepszych i umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z szybkością 30 kl./s. Jakość rejestrowanych filmów jest bardzo dobra, są one szczegółowe i ostre. Kamera bardzo dobrze te spisuje się przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych i w nocy. Wbudowany moduł GPS nie sprawia najmniejszych kłopotów szybko nawiązuje połączenie z satelitami i zapisuje pozycję oraz prędkość samochodu.

MIO MiVue 688 ma też zawansowany G-sensor a w dłuższej trasie nieoceniony okazuje się system ostrzegania o zmianie pasa ruchu. Wideorejestrator ostrzega też o przekroczeniu prędkości i ma bazę fotoradarów, korzystanie z niej jest darmowe podobnie jak aktualizacja.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: