MIO MiVue C330

MIO MiVue C330 to kamera samochodowa z GPS, szerokokątną kamerą o kącie widzenia 130° oraz bazą radarów. Czym jeszcze zachęca do zakupu?

W skrócie:

MIO MiVue C330 to wideorejestrator pełen zalet!

Zalety:

  • Nagrywanie w jakości Full HD
  • Wbudowany GPS
  • Wbudowana baza fotoradarów

Wady:

  • Czasem nie widzi kart pamięci 64 GB

MIO MiVue C330 to wideorejestrator mający dotykowy wyświetlacz LCD 2", pokazujący obraz w formacie 4:3. Urządzenie zostało wyposażone w kamerę o kącie widzenia 130° bez martwej strefy. Może nagrywać filmy w jakości Full HD. Dzięki zastosowaniu kodowania H.264 pliki powinny mieć niewielkie rozmiary. Są one zapisywane ka karcie pamięci microSD, a ponieważ maksymalny obsługiwany rozmiar to 128 GB, będzie możliwe przechowywanie na niej wielu plików bez konieczności kasowania. Moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia, co zwalania z konieczności podłączania zewnętrznych urządzeń. Dzięki GPS rejestrowana jest prędkość i lokalizacja pojazdu w trakcie przemieszczania.

Kamera samochodowa firmy MIO ma również trzyosiowy czujnik wstrząsów (G-Sensor) - gdy wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany do osobnego katalogu na karcie i nie można go nadpisać. Dużą zaletą MIO MiVue C330 jest wbudowana baza radarów. Dla każdego nabywcy urządzenia ta usługa jest darmowa i dożywotnia z miesięcznymi aktualizacjami. Nie działa jednak w całej Europie - obejmuje wszystkie kraje poza Francją, Szwajcarią, Litwą, Łotwą i Estonią.