MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI

Przystępna cenowo płyta główna z chipsetem Z490 oraz Wi-Fi w formacie ATX. W gratisie otrzymujemy atrakcyjne podświetlenie LED.

MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI to konstrukcja podobna do MAG Z490 TOMAHAWK, ale w tym przypadku możemy liczyć na obecność wbudowanego modułu Wi-Fi oraz zintegrowanego systemu podświetlenia LED. Płyta główna posiada cztery banki pamięci DDR4 o taktowaniu do 4400 MHz (po overclockingu), system chłodzenia z aluminiową pokrywą i radiatorami Extended Heatsink oraz dedykowane chłodzenie dla wydajnych nośników M.2 SSD NVMe.

MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI

MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI

Podobnie jak w MAG Z490 TOMAHAWK możemy liczyć na komplet portów wejścia/wyjścia oraz zgodność z systemem Lightning 20G. Nie zabrakło karty sieciowej 2.5G, która idealnie uzupełnia kartę sieciową Intel Wi-Fi 6 AX.

MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI

MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI

Cechą charakterystyczną konstrukcji jest podświetlenie MYSTIC LIGHT obsługujące 16,8 miliona kolorów podświetlenia i 29 efektów świetlnych. MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI z pewnością świetnie sprawdzi się w obudowach ze szklanymi panelami bocznymi. Dodatkowo system podświetlenia można łatwo rozbudować za pomocą tradycyjnych taśm świetlnych RGB lub dedykowanej taśmy RAINBOW LED.