MSI Wind Top AC1900

MSI Wind Top AC1900 to komputer all-in-one przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Wyposażony jest w 19 calowy ekran i ekonomiczny procesor Intela.

Obudowa

MSI Wind Top AC1900 oferuje charakterystyczną dla tej rodziny obudowę wykonaną z czarnego i przezroczystego plastyku. Obudowa jest prosta i dobrze wykonana, jej wszystkie elementy są dobrze do siebie przypasowane a całość tworzy zwartą i nowoczesną konstrukcję. Przezroczysty plastyk wykorzystano do budowy podpórek z przodu obudowy, reszta komputera wykonany jest z czarnego i matowego plastyku na którym nie są widoczne odciski palców czy kurz. Z tyłu obudowy zamontowano podpórkę monitora, która po złożeniu przylega do tylnej ścianki obudowy.

MSI Wind Top AC1900

MSI Wind Top AC1900

Wyposażenie

MSI Wind Top AC1900 wykorzystuje ekran o nietypowej przekątnej 18,5 cali, który pracuje w naturalnej rozdzielczości 1366x768 pikseli. To standardowa konstrukcja wykorzystująca tania matryce TN, która charakteryzuje się przeciętną jakością generowanego obrazu i wąskimi kątami widzenia (szczególnie w pionie).

Zobacz również:

  • Wielkie RTX 4070 od MSI

Z prawej strony obudowy zamontowano napęd optycznych (standardowa nagrywarka DVD), z tyłu gniazda : VGA, LAN, 2 x USB 2.0. Z lewego boku umieszczono dodatkowe dwa gniazda USB, czytnik kart p0amieci i gniazda audio. Do dyspozycji mamy jeszcze wbudowaną kartę bezprzewodową zgodną ze standardem b/g.

MSI Wind Top AC1900

MSI Wind Top AC1900

Możliwości

MSI Wind Top AC1900 korzysta z ekonomicznego procesora Intela Celeron E3400, to dwurdzeniowa jednostka o prędkości 2,6 GHz. Do pracy z pakietami biurowymi, przeglądarkami internetowymi w zupełności wystarczy. Radzi też sobie z odtwarzaniem filmów FullHD o wysokim bitrate, w grach w połączeniu z zintegrowanym układem graficznym Intel GMA X4500 spisuje się jednak bardzo słabo. Nowe gry są poza zasięgiem tej konfiguracji.

MSI Wind Top AC1900

MSI Wind Top AC1900

Wnioski

MSI Wind Top AC1900 to jeden z tańszych komputerów AIO, nie jest wyposażony w dotykowy ekran i wykorzystuje starszej generacji podzespoły, które są mało wydajne. W tej cenie jednak trudno nam będzie znaleźć coś szybszego. Trochę denerwujące jest to że gdy komputer jest mocno obciążony to zaczyna wyraźnie hałasować, pozbawione tej wady są natomiast komputery wykorzystujące energooszczędne procesory Intela z rodziny Atom, jak np. Asus Eee Top ET1611PUT.

Zobacz inne testy komputerów All in One


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: