Media-Tech Watcher MT4020

Media-Tech Watcher MT4020 oferuje nie tylko oryginalny wygląd, ale również dobrą jakość obrazu i wydajność. Obudowa kamery wykonana jest z metalu, która w polaczeniu z metalową podstawką nadaje jej futurystyczny wygląd. Podstawka umożliwia zaczepienie kamery na monitorze LCD jak i laptopie, w razie konieczności możemy również postawić ją na blacie biurka.

Media-Tech Watcher MT4020 oferuje nie tylko oryginalny wygląd, ale również dobrą jakość obrazu i wydajność. Obudowa kamery wykonana jest z metalu, która w polaczeniu z metalową podstawką nadaje jej futurystyczny wygląd. Podstawka umożliwia zaczepienie kamery na monitorze LCD jak i laptopie, w razie konieczności możemy również postawić ją na blacie biurka. Ostrości regulujemy ręcznie za pomocą metalowego pierścienia w zakresie od 50 mm do nieskończoności- jest Duzy i wygodny w obsłudze. Na obudowie zamontowano przycisk do szybkiego wykonywania zdjęć.

Kamera w systemie Ms Vista działa bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników. Ograniczona jest wówczas rozdzielczość rejestrowanych sekwencji wideo do 640x480 pikseli, nie ma również dostępnych niektórych funkcji jak chociażby śledzenie ruchów twarzy. Dopiero zainstalowanie dołączanego sterownika pozwala na rejestrowanie obrazu w wyższej rozdzielczości i uaktywnia wszystkie funkcje. Warto się im dokładnie przyjrzeć, bo dostępne są efekty graficzne w postaci ramek, dodatkowych ozdób jak i efekty zmieniające naszą twarz w czasie rzeczywistym. Szczególna ta druga opcja jest bardzo ciekawa, można sobie np. założyć wirtualne okulary, lub rozmazać twarz tak, aby nikt nas nie poznał. Warto również skorzystać z opcji śledzenia ruchów twarzy, bo działa on o wiele lepiej niż w większości kamer w podobnej cenie. Dużym plusem opisywanej konstrukcji, jest również dobra, jakość generowanego obrazu przy rozdzielczości 640x480 pikseli (7/10 pkt) i dobra wydajność – ponad 25 kl./s przy rejestrowaniu sekwencji wideo w rozdzielczości 640x480 pikseli.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: