Microlab Audiophile SOMIC V2

Microlab Audiophile SOMIC V2 to słuchawki, które kosztują poniżej 200 PLN. Co otrzymamy w tej cenie?

W skrócie:

Microlab Audiophile SOMIC V2 to mdoel zdecydowanie wart zakupu przez każdego, kto nie chce przepłacać, a mieć doskonała jakość dźwięku.

Zalety:

  • Dobra jakość dźwięku
  • Długi kabel
  • Wzmocniona konstrukcja
  • Cena stosunku do jakości

Wady:

  • Brak mikrofonu
  • Waga

Microlab Audiophile SOMIC V2 to słuchawki gamingowe, których pasmo przenoszenia wynosi od 15 Hz do 30 kHz. Pierwsze, co rzuca się w oczy po ich wyjęciu z opakowania, to długi kabel - ma on aż 3 metry długości - oraz dodatkowa para nausznic skóropodobnych. Konstrukcja słuchawek posiada wzmocnienia metalowymi śrubkami, przez co ich waga całkowita wynosi 388 g. Muszle wykonano z matowego tworzywa sztucznego z metalowymi dodatkami. Dzięki regulacji można ściśle dopasować je do kształtu swojej głowy. Dźwięk słyszymy dzięki dynamicznym przetwornikom 42 mm i trzeba przyznać, że jego jakość nie pozostawia wiele do życzenia. A zważywszy na cenę za te słuchawki dla graczy - jest wręcz rewelacyjna, aczkolwiek przy tych najniższych basach mogą pojawić się pewne drobne problemy.

Microlab Audiophile SOMIC V2 nie posiadają mikrofonu, więc jeśli ktoś gra w drużynie i komunikuje głosowo, może policzyć to na minus. Jednak ogólnie trzeba przyznać, że model ten to najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł, jakie w obecnej chwili dostępne są na rynku. Chociaż nie posiadają setki fajerwerków technicznych i rozmaitych "bajerów", doskonale pełnią swoją rolę, pozwalając zarówno zatopić się w dźwiękach rozgrywki, jak i słuchać muzyki. Zdecydowanie warte zakupu!