Microsoft Wireless Desktop 900

Microsoft Wireless Desktop 900 to wygodny bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz, który znacząco przyśpieszy i poprawi komfort pracy biurowej.

Microsoft Wireless Desktop 900 to wysokiej klasy zestaw klawiatura + mysz dedykowany do pracy biurowej oraz multimediów. W zestawie znajdziemy klawiaturę oraz mysz, które komunikują się z komputerem za pośrednictwem dołączonego nadajnika z portem USB.

Zestaw Microsoft Wireless Desktop 900

Zestaw Microsoft Wireless Desktop 900

O bezpieczeństwo przesyłu danych dba autorski system wyposażony w technologię Advanced Encryption Standard (AES). Zasięg wynosi nawet do 10 metrów.

Klawiatura dołączona do zestawu Microsoft Wireless Desktop 900 posiada ciche klawisze o wysokim skoku, które oferują wyraźną informację zwrotną. Układ jest klasyczny i sprzyja szybkiemu pisaniu. O wygodę podczas wielogodzinnej pracy dba podpórka z łagodnie zakończoną krawędzią. Klawiatura posiada również nóżki z regulacją kąta nachylenia. Obok przycisków funkcyjnych umieszczono programowany przycisk, który domyślnie uruchamia aplikację kalkulator.

W zestawie znajdziemy również pełnowymiarową mysz o uniwersalnym profilu. Zestaw Microsoft Wireless Desktop 900 charakteryzuje się dwuletnią żywotnością baterii oraz jest kompatybilny z oprogramowaniem Microsoft Mouse and Keyboard Center.

Układ dedykowany jest komputerom z systemem operacyjnym Windows, ale klawiatura zadziała również na komputerach Mac.