Mio Cyclo 215 HC

Mio Cyclo 215 HC to nawigacja rowerowa, która posiada duży, czytelny ekran oraz funkcje, które urozmaicą każdą trasę rowerową. Sprawdź, czym charakteryzuje się urządzenie.

Urządzenie nawigacyjne Cyclo 215 HC jest wytrzymałe, proste w obsłudze i idealnie sprawdzi się podczas pokonywania długich tras rowerowych. Posiada fabrycznie zainstalowane mapy rowerowe całej Europy, dzięki czemu z łatwością dotrzemy do wybranego wcześniej celu. Ten model nawigacji również posiada unikalną funkcję Suprise Me, która umożliwia tworzenie trzech tras rowerowych na podstawie wybranego czasu lub odległości. Wszystkie informacje dają łatwo się odczytać na dużym 3,5-calowym ekranie dotykowym, który został wyposażony w antyodblaskową powłokę.

Nawigacja sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, dzięki wytrzymałej i wodoodpornej konstrukcji o standardzie IPX5. Czas pracy baterii wynosi ok. 10 godzin, dlatego bez obaw możemy wyruszyć w dłuższą trasę. Do zestawu dołączony został kabel USB, którym naładujemy akumulator. Oprócz tego opakowanie zawiera monitor tętna oraz czujnik prędkości i kadencji.

W przeciwieństwie do wyżej opisanego modelu, Cyclo 215 HC posiada wbudowany czujnik ANT+, który umożliwia analizę danych oraz monitorowanie wyników. Wszystkie statystyki dotyczące pokonanych tras są przechowywane - możesz sprawdzać swoje wyniki i ustawiać nowe cele.

Niestety jedną z głównych wad urządzenia jest to, że nie posiada Wi-Fi ani łączności Bluetooth, przez co nie może ono zostać połączone bezpośrednio z telefonem.

Mio Cyclo 215 HC


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: