Mio MiVue 733

MiVue 733 to najnowszy wideorejestrator w ofercie renomowanej marki Mio. Urządzenie zostało skierowane do wymagających użytkowników.

Najważniejszym wyróżnikiem Mio MiVue 733 jest obecność modułu Wi-Fi, pozwalającego na szybką transmisję danych bez użycia kabli. Rejestrator poradzi sobie z nagrywaniem materiału Full HD z prędkością 30 kl./s. Pliki będą zapisywane w formacie MP4 (H.264). Zastosowana optyka może pochwalić się kątami widzenia na poziomie 130 stopni. MiVue 733 posiada wbudowany mikrofon do rejestrowania dźwięków. Zaawansowane funkcje obejmują również tryb nagrywania nocnego oraz wbudowany czujnik przeciążeń, automatycznie zapisujący dane w razie wypadku. Nie zabrakło również modułu GPS uzupełniającego nagrania o dane dotyczące położenia i prędkości auta. Zaawansowane oprogramowanie może komunikować ryzyko wypadku, opuszczenia pasa ruchu, zmianę prędkości czy przemęczenie kierowcy.

Kamera Mio MiVue 733 przypomni również o włączeniu świateł. Wideorejestrator współpracuje z kartami pamięci microSD o maksymalnej pojemności 128 GB, a całość jest obsługiwana z poziomu ekranu o przekątnej 2,7 cala.