Mio MiVue 792 Wi-fi Pro

Mio MiVue 792 to niewielki, samochodowy rejestrator wideo ze średniej półki cenowej.

Zalety:

  • Jakość nagrań Full HD
  • Wysokiej klasy sensor optyczny
  • Wbudowany moduł GP
  • Wbudowany moduł Wi-fi

Wady:

  • Brak możliwości połączenia kablowego

Aktualnie kamera jest dostępna w atrakcyjnej cenie 799 zł w sklepie RTV EURO AGD - KLIKNIJ I KUP Mio MiVue 792 Wi-Fi Pro

Mio MiVue 792 to rejestrator jazdy z sensorem optycznym STARVIS CMOS. Jego zaletą jest zakres światła zbliżony do podczerwieni, co pozwala w nocy na uzyskanie jakości obrazu podobnej do noktowizora. W dziennym oświetleniu rejestruje doskonale każdy szczegół - nie powinno być problemów z odczytaniem tablic rejestracyjnych innych pojazdów czy dokładnym zobaczeniem drobnych detali otoczenia. Pliki wideo zapisywane są w jakości Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę. Za pomocą wbudowanego modułu Wi-fi można połączyć kamerę z komórką i - za pośrednictwem aplikacji MiVue - zapisywać na niej nagrania. Pozwala ona również na udostępnianie nagranych materiałów wideo na YouTube i Facebooku. Moduł GPS cały czas rejestruje położenie, które potem można połączyć na mapach Google wraz z odtwarzanym filmem. Kamera zapisuje również informacje o prędkości, z jaką porusza się pojazd - zapis prędkości można włączyć lub wyłączyć na nagraniu wedle swoich preferencji.

Urządzenie MiVue 792 WIFI Pro posiada wbudowane informacje o radarach, które aktualizują się raz w miesiącu przez cały okres eksploatacji urządzenia. Wbudowana funkcja ECO Drive analizuje styl jazdy kierowcy i wyświetla komunikaty, dzięki którym powinno osiągnąć się cel swojej podróży w ekologiczny i ekonomiczny sposób. Zaletą jest także przejrzyste menu z dużą ilością ustawień, dzięki czemu można dopasować wszystko tak, jak się naprawdę chce.

Podsumowując: Mio MiVue 792 Wi-fi Pro to rejestrator samochodowy, który warto polecić każdemu kierowcy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: