Mio Pilot 15

Mio Pilot 15 to przystępna cenowo nawigacja z czytelnym i prostym w obsłudze interfejsem oraz mapami Europy z dożywotnią aktualizacją.

Mio Pilot 15 LM Europa to prosta, samochodowa nawigacja GPS. Urządzenie charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, dopracowanymi mapami oraz większą dokładnością od nawigacji GPS wbudowanej w smartfon, co przyda się szczególnie w górach.

Mio Pilot 15

Mio Pilot 15 LM

Nawigacja posiada spory, 5 calowy wyświetlacz dotykowy, który z pomocą prostego interfejsu opartego na dużych przyciskach pozwala sprawnie wprowadzić cel podróży lub wybrać punkt POI.

Urządzenie dostarczane jest z zainstalowanymi mapami całej Europy. W bazie danych znajduje się 45 krajów. Dodatkowo preinstalowane na urządzeniu mapy oferują możliwość dożywotniej, bezpłatnej aktualizacji za pomocą komputera z zainstalowanym programem MioMore Desktop. Aktualizacją objęte są także punkty POI.

Mio Pilot 15 LM z nakładką QuickStart pracuje pod kontrolą Windows'a CE. Użytkownik może zainstalować we własnym zakresie ulubione programy nawigacyjne takie, jak Automapa czy iGO.

Oprogramowanie od Mio posiada również wbudowanego asystenta pasa ruchu, który poinformuje odpowiednio wcześniej, który pas należy zająć, aby podążać zgodnie z wytyczoną trasą.

Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje także 3-miesięczną subskrypcję na usługę Fotoradary.