Mode Com Feel 607MM

Średniej jakości obudowa z dołączanym pilotem, dla użytkowników budujących komputery do zastosowań multimedialnych.

Feel 607MM to propozycja dla użytkowników budujących komputery do zastosowań multimedialnych, bo na przednim panelu zamontowano niebieski wyświetlacz, który potrafi prezentować menu, dane o odtwarzanych zbiorach muzycznych, equalizer, temperaturę itp. Całość wraz z bezprzewodowym pilotem, idealnie współgra z nakładką Media Center w

Microsoft Windows XP. W porównaniu jednak do typowych obudów HMPC, Feel 607MM pod względem stylistyki wypada raczej słabo, bo z pewnością ozdobą salonu nie będzie. Jeżeli chodzi o możliwości to jest już dużo lepiej, bo oferowany pilot wraz z wbudowanym wyświetlaczem, tworzą interesująca parę, do obsługi multimediów w tym tunera telewizyjnego. Osobno, pilot z panelem, możemy kupić za 525 zł (MC-525 Media Center Set), także warto przemyśleć zakup Feel 607MM bo przeliczeniu koszt samej obudowy to ok 70 zł. Sama obudowa to konstrukcja dla osób niezbyt wymagających, wyposażona w jeden wentylator umiejscowiony na tylne ściance (92x92 mm) i miejsce na dodatkowy z przodu. Pozbawiona jest mechanizmów do szybkiego montażu podzespołów. Z boku obudowy zaprojektowano dosyć duży otwór wentylacyjny, który wspomaga schładzanie procesora i karty graficznej.

Na przednim panelu wyprowadzono cztery porty USB i gniazda audio (słuchawkowe i mikrofonowe). Na zewnątrz można zainstalować do trzech urządzeń o wymiarach 5,25 cala i jedno 3,5-calowe. Wewnątrz zmieszczą się płyty główne formatu ATX i Micro ATX, cztery twarde dyski (pięc gdy policzymy wolną wnękę na urządzenie 3,5 cala) oraz wieksze płyty ATX. Nie powinniśmy tez mieć problemów z wykorzystanie dłuższych zasilaczy.