Modecom LANPARTY RGB

W skrócie:

LANPARTY RGB to klawiatura dla najbardziej wymagających graczy.

Zalety:

  • wysokiej jakości mechaniczne przełączniki
  • pełen anti-ghosting
  • rozmiary i waga

LANPARTY RGB to klawiatura dla najbardziej wymagających graczy.

Bardzo dobre wrażenie sprzęt ten robi już po wyjęciu z pudełka: niewielkie rozmiary (spowodowane głównie brakiem klawiatury numerycznej), solidna waga zwiększająca poczucie stabilności, długi (180 centymetrowy) przewód w oplocie oraz aluminiowa obudowa. Dodatkowo, klawiatura ta została wyposażona w regulowane podświetlenie LED RGB z możliwością przypisania do poszczególnych obszarów zupełnie innych barw. Jest to cecha, która prócz wrażeń czysto wizualnych, pełni również niezwykle praktyczną rolę – zwiększa widoczność konkretnych obszarów funkcjonalnych.

Sprzęt ten wyposażony został w 87 mechanicznych przełączników Outemu wykonanych metodą double-injection. Co ważne, LANPARTY RGB obsługuje funkcję pełnego anti-ghostingu, co oznacza że praktycznie nie występują tu błędy spowodowane wciskaniem wielu klawiszy jednocześnie. Atutem jest także obecność przycisków multimedialnych, pozłacanej końcówki złącza USB czy też opcji zablokowania klawisza funkcyjnego Windows. Warto również wspomnieć o antypoślizgowych stopkach, które wydajnie przyczyniają się do stabilizacji urządzenia na biurku.

LANPARTY RGB to klawiatura, dla której producent stworzył dedykowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie nią. Program dostępny jest w języku polskim i można go pobrać z oficjalnej strony producenta. Aplikacja umożliwia tworzenie profili podświetlenia oraz definiowanie makr.

Klawiatura LANPARTY RGB jest już dostępna w Polsce w cenie około 220 PLN.