Moneual ME 770 Style

Bordowa obudowa pierwszy z wyróżników robota marki Moneual. Drugim jest wysokowydajny akumulator litowo-żelazowo- fosforanowy spotykany tylko w tej konstrukcji.

W skrócie:

Odkurzacz automatyczny wyróżniający się solidnym akumulatorem oraz długą gwarancją produenta

Zalety:

  • Wydajny akumulator
  • Najdłuższa gwarancja aż 36 miesięcy

Wady:

  • Brak obsługi przez aplikacje
  • Głośna praca

Również w zakresie gwarancji, Moneual odstępuje od standardów przyjętych przez konkurencję oferując 36-miesięczne wsparcie. Mechanizm sprzątający robota stanowi metalowy wałek ze szczotkami. Taka konstrukcja okazuje się niezwykle efektywna podczas czyszczenia wykładzin i dywanów.

Wysoka wydajność rozwiązania została potwierdzona w naszym teście i nagrodzona najwyższą możliwą notą. Dokładność pracy to również zasługa systemu mapowania przestrzeni opartego na kamerach. Swoją pracę robot sygnalizuje za pomocą komunikatów głosowych w języku angielskim.

Zobacz również:

  • Roborock oferuje świetną ofertę na roboty próżniowe i odkurzacze w niskich cenach!
  • Jaki robot sprzątający do 1500 zł? Wybraliśmy atrakcyjne modele, którymi warto się zainteresować

Obsługa robota odbywa się w całości za pośrednictwem panelu umieszczonego na jego obudowie. Bogate wyposażenie modelu ME 770 Style obejmuje filtr HEPA i zestaw do mopowania podłogi na mokro. Do ideału brakuje w tym wypadku obsługi zdalnej za pomocą aplikacji. Również głośność pracy na twardych podłogach wykracza nieco poza dobre standardy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: