Monster iSport Victory

Zalety:

  • dopasowanie do uszu
  • przyciski sterowania na kablu
  • zasięg do 10 metrów
  • bateria na 8h pracy

Wady:

  • wysoka cena

Monster iSport Victory to słuchawki BT dla aktywnych. Sprawdzamy, jakie mają zalety.

Monster iSport Victory to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dedykowane dla osób aktywnych i sportowców. Cechuje je wytrzymała i elastyczna konstrukcja, ułatwiająca czyszczenie, a także odporna na pot. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i zielonej. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można je bez problemu schować do kieszeni. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, umożliwiający rozmowy z najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Wbudowany w słuchawki pilot umożliwia kontrolowanie poziomu głośności oraz zmianę utworów. Są wyposażone w transmiter Bluetooth, pozwalający na odbieranie sygnału w zasięgu do 10 metrów. Wbudowana bateria pozwala na 8 godzin pracy.

Słuchawki sportowe Monster iSport Victory zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pozostawać przez cały trening w jednym miejscu, dzięki czemu Ty możesz skupić się na ćwiczeniach. Doskonale pasują do ucha i trzymają się stabilnie - dodając do tego niewielką wagę, można nawet zapomnieć, ze ma się w je w uchu! Rzecz najważniejsza, czyli dźwięk, również wypada nieźle. Wszystkie tony są doskonale słyszane, a ponieważ słuchawki mają dobrą izolację, można zatopić w czasie ćwiczeń w swoich ulubionych rytmach.

Podsumowując: Monster iSport Victory to bardzo solidne słuchawki, które nie zawiodą zarówno podczas treningu pod dachem, jak i na zewnątrz. Jedyną wadą jest dość wysoka cena, ale jeśli cenisz wygodę i jakość dźwięku - będzie to dobra inwestycja.