Motorola Moto E5

Motorola Mote E5 to przedstawiciel najbardziej podstawowej serii E. Charakteryzuje się akumulatorem o dużej pojemności, który w połączeniu z niezbyt wydajnymi podzespołami zapewnia bardzo dobre czasy pracy na pojedynczym ładowaniu.

Zalety:

  • Ekran Max Vision
  • Pojemny akumulator
  • Lekka nakładka producenta
  • Czytnik linii papilarnych

Wady:

  • Zaledwie 2 GB pamięci operacyjnej RAM
  • Przestarzały Procesor
Ranking: Najlepszy smartfon do 500 zł - czerwiec 2019

Motorola Moto E5 nie jest najnowszym smartfonem, ale to nadal dobry wybór. Model ten zadebiutował w kwietniu 2018 roku, a teraz ponad rok później można go kupić w dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Jak przystało na budżetowe urządzenie musimy pogodzić się z wieloma kompromisami, ale Mote E5 wydaje się być rozsądnie zaprojektowanym telefonem.

Motorola Moto E5

Motorola zdecydowała się na zastosowanie sporego 5,7 calowego ekranu o rozdzielczości HD+, co jest standardem w tej klasie cenowej. W środku znajdziemy zaledwie 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci masowej, którą można rozszerzyć za pomocą slotu na karty microSD. Procesor to leciwy już Snapdragon 435 o taktowaniu 1,4 GHz.

Zobacz również:

  • Nowa Motorola razr 40 Ultra jest bardzo fajna, ale ma jedną fatalną wadę

Jednym z ciekawszych elementów Moto E5 jest bateria. Smartfon posiada akumulator o pojemności aż 4000 mAh, który oferuje szybkie ładowanie. Tak duża pojemność w połączeniu z niezbyt wydajnymi podzespołami i ekranem o niskiej rozdzielczości zapewnia bardzo zadowalające czasy pracy na pojedynczym ładowaniu.

Moto E5 posiada również ciekawy design, który może się podobać, lekką nakładkę z przydatnymi dodatkami oraz czytnik linii papilarnych.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: