Motus PRO10 Sport 2021

Hulajnoga wyczynowa, która zaskoczy nawet najabrdziej wymagających użytkowników.

Hulajnoga Motus PRO10 Sport 2021 to urządzenie, które zostało wyposażone w dwa wydajne silniki - każdy o mocy szczytowej 1300 W. Dzięki temu pojazd jest w stanie poruszać się po drodze nawet z prędkością 66 km/h. Co istotne, można można używać jednego silnika i oszczędzać baterię albo dwóch, aby wykorzystywać maksymalne możliwości hulajnogi. Zamocowana bateria o pojemności 18,2 Ah umożliwia pokonywanie długich odległości - na jednym naładowaniu akumulatora - jak podaje producent - możemy przejechać do 65 km. Po całkowitym wyczerpaniu, bateria ładuje się ok. 8-10 godzin.

Bezpieczeństwo oraz stabilną jazdę, nawet przy najszybszej prędkości, zapewniają podwójne hamulce tarczowe oraz mocne zawieszenie hulajnogi - w tym amortyzowane wahacze przednie i tylne - które ma niwelować wszelkie nierówności terenu, po którym się poruszamy. Za stabilną i komfortową jazdę opowiadają również duże, 10-calowe opony dętkowe oraz szeroki podest. Co istotne, jak podkreśla producent, do pojazdu możemy zamontować również opony terenowe i wykorzystywać go niczym hulajnogę crossową.

Należy podkreślić, że hulajnoga Motus PRO10 Sport 2021 w porównaniu z poprzednim modelem - PRO10 Sport - waży o 6 kg, czyli 29 kg. Przy czym maksymalny udźwig to 150 kg. Lżejsza konstrukcja zapewnia mniejsze obciążenie na zakrętach, przy przyśpieszaniu czy podczas hamowania, co oznacza, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza i bezpieczna.

Warto skupić się również na samej kierownicy, która posiada możliwość składania, dzięki czemu transportowanie pojazdu jest wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić miejsce, np. w samochodzie. Poza tym, po złożeniu hulajnogi kolumna kierownicy tworzy rodzaj poręczy wzdłuż całej hulajnogi, za którą łatwo złapać, by jeszcze łatwiej przenosić ją po schodach, wnosić do biura czy domu albo do autobusu. Oprócz tego, na kierownicy umieszczono czytelny wyświetlacz, na którym możemy odczytywać wszelkie informacje, m.in. o stanie baterii czy biegach.

Nie mogło zabraknąć ulepszeń jeśli chodzi o oświetlenie. Motus PRO10 Sport 2021 został wyposażony w dwa mocne reflektory z przodu, w dwie lampy ostrzegawcze z tyłu, pulsujące przy hamowaniu oraz dwie listwy ledowe rozmieszczone po bokach.

Urządzenie posiada stacyjkę oraz kluczyk, co pozwala dodatkowo zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą.

Całe urządzenie ma wymiary: 128 x 24 x 53 cm (złożone).