Motus Scooty 8,5+

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5+ zapewnia komfortową jazdę nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Motus Scooty 8,5+

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5+ to idealne rozwiązanie dla wysokich osób, które chcą czuć się komfortowo podczas podróżowania jednośladem. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, a kierownica tego modelu jest znacznie wyższa i szersza niż w standardowych hulajnogach. Podobnie jeśli chodzi o podłoże sprzętu, które posiada znacznie więcej miejsca na nogi. Do tego, zastosowano duże, solidne koła o 8,5 cala, które gwarantują komfort jazdy po nierównych powierzchniach czy wzniesieniach.

Motus Scooty 8,5+

Model Motus Scooty 8,5+ został wyposażony w wydajny silnik o mocy 350W, dzięki któremu możemy jeździć z prędkością 25 km/h. Zasięg na jednej baterii (36 V, 10.4 Ah) waha się między 20 a 40 km, w zależności od wagi użytkownika oraz uzyskiwanej prędkości. Czas ładowania baterii wynosi ok. 5 h.

Bezpieczeństwo podróżowania zapewniają dwa tarczowe hamulce, które umożliwiają płynne i stabilne hamowanie, nawet przy osiągnięciu dużej prędkości.

Elektryczna hulajnoga Motus Scooty 8,5+ posiada również wyświetlacz LED, na którym odczytamy najważniejsze informacje: prędkość, stan baterii, tempomat, informacje o oświetleniu i usterkach. Dodatkową funkcją jest specjalny zaczep na kierownicy, na którym bezpiecznie możemy powiesić bagaż.

Urządzenie waży ok. 15 kg, a jego rozmiar to 1260×1140×490 mm.

Motus Scooty 8,5+