Navitel T500

Zalety:

  • Dual SIM
  • Navitel Navigator

Wady:

  • Krótki czas pracy baterii

Navitel T500 to tablet z niższej półki cenowej. Kto może mieć satysfakcję z jego użytkowania?

Navitel T500 to tani tablet z wyświetlaczem 7" (natywna rozdzielczość obrazu wynosi 1280 × 800 pikseli). Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor MT8321 Cortex-A7, korzystający z 1 GB RAM. Oznacza to, że mamy do czynienia z urządzeniem, na którym raczej nie odpalimy bardziej wymagających aplikacji, ale do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów, słuchania muzyki czy prostszych gier będzie jak znalazł. Bazowo oferowane jest 8 GB miejsca na dane użytkownika, ale dzięki kartom pamięci można zwiększyć tą ilość nawet o 128 GB. Całość działa pod kontrola systemu operacyjnego Android 7.0.

Navitel T500 to urządzenie budżetowe, które można potraktować jako przenośny magazyn multimediów i zdjęć, mogą również zwrócić na niego uwagę kierowcy. Dlaczego? Otóż znajduje się w nim fabrycznie zainstalowana aplikacja Navitel Navigator - użytkownik otrzymuje klucz licencji, umożliwiający instalację dowolnej, wybranej mapy pakietu 45 map krajów europejskich. Dostarczane informacuje zawierają informacje o węzłach drogowych, infrastrukturze miejskiej oraz fotoradarach. Dostępne są informacje głosowe oraz

Navitel T500 obsługuje Wi-Fi oraz dwie kart SIM. To zaleta. Minusem jest natomiast niski czas pracy baterii przy włączonym Wi-fi - około czterech godzin! Biorąc jednak pod uwagę śmiesznie niską cenę tego urządzenia, da się przymknąć na to oko. Można potraktować je jako "przerośniętą" nawigację samochodową i przenośny odtwarzacz multimediów.