Navroad myCAM HD QUICK GPS

Navroad myCAM HD QUICK GPS to pierwsze urządzenie w ofercie marki NavRoad wyposażone w uchwyt z modułem GPS. Dzięki jego obecności materiał wideo może zostać uzupełniony o współrzędne pojazdu oraz prędkość. Rozwiązania może okazać się niezwykle przydatne podczas wystąpienia spornych sytuacji na drodze.

Navroad myCAM HD QUICK GPS to urządzenie wyposażone w matrycę 4 Mpix produkcji SONY, pozwalającą na rejestrowanie obrazu 1080p przy prędkości 30 kl./s. Obiektyw o jasności f = 1,8 dysponuje kątami widzenia 170 stopni. Ponadto kamera może rejestrować i wydawać dźwięki. Istotnym atutem okazuje się również obecność akcelerometru reagującego na ewentualne przeciążenia. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że nagranie zostanie nadpisane w razie wypadku. Urządzenie jest obsługiwane za pomocą przycisków, a bieżący podgląd zapewnia wyświetlacz o przekątnej 2,7 cala. Nie zabrakło również detektora ruchu i złączaminiHDMI do wygodnego przesyłania obrazu.

Navroad myCAM HD QUICK GPS zapisuje nagrania na kartach pamięci microSD o pojemności do 64 GB. Producent zachwala dedykowany system NightVision+ wspartego przez technologię HDR dzięki czemu obraz może być wiernie odwzorowany nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.