Neato Botvac D85

Neato Botvac D85 przy każdym uruchomieniu dokładnie sprząta całą powierzchnię mieszkania.

Dzięki zastosowaniu długiej szczotki z silikonowymi łopatkami oraz włosiem i dodatkowej turbiny ssącej robot skutecznie czyści nie tylko dywany i wykładziny, ale też twarde podłogi. Robi to równie dobrze jak Roomba 980, tyle, że Neato wymaga częstszego czyszczenia mechanizmu sprzątającego z włosów.

Zamontowany na górze obudowy czujnik monitoruje przestrzeń przed odkurzaczem. Dzięki niemu Neato D85 nie uderza o przeszkody a delikatnie do nich podjeżdża. Specjalnie zaprojektowana obudowa w kształcie litery „D” sprawia, że robot bez problemów wjeżdża do narożników pokoi.

Botvac B85 dzięki nietypowemu kształtowi oraz dosuniętemu do krawędzi obudowy mechanizmowi czyszczącemu bardzo dobrze sprząta przy krawędziach ścian i w rogach pokoi. Ma też duży pojemnik na śmieci z wbudowanym filtrem HEPA i sprawny mechanizm jezdny, który bez problemów poradzi sobie z wjechaniem na najgrubsze dywany czy przejechaniem przez wysokie progi. Dopracowane algorytmy sprawiają, że bezbłędnie porusza się po mieszkaniu. Wbudowany programator ma spolszczony interfejs i jest wygodny w obsłudze.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: