Neato Botvac D85

Neato Botvac D85 systematycznie jeździ, skanuje pokoje i przeszkody. Idealnie nadaje się do sprzątania małych i bardzo dużych mieszkań.

W skrócie:

Neato Botvac D85 pod względem skuteczności sprzątania nie ustępuje najdroższym odkurzaczom. Tyle, że nie ma Wi-Fi.

Zalety:

  • Kształt obudowy
  • Systematycznie sprząta całą powierzchnię mieszkania
  • Opcja dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora.
  • Skanuje pakuje i przeszkody, uczy się rozkładu mieszkania

Wady:

  • Klapka pojemnika na śmieci szybko się rysuje

Przód obudowy jest prosty, jedynie tył jest zaokrąglony a to sprawia, że Neato Botvac D85 wjeżdża w narożniki pokojów. Mechanizm czyszczący zajmuje prawie całą szerokość obudowy i składa się z silikonowej rolki obrotowej z włosiem „Combo”. W pudelku jest tez alternatywna szczotka do sprzątana mieszkań w których nie ma dywanów. Dodatkowa boczna szczotka dokładnie sprząta miejsca przy ścianach. Robot jeździ systematycznie sprzątając całą powierzchnię mieszkania i już po pierwszym uruchomieniu widać, że dywany są wyczyszczone co go odróżnia od robotów preferujących losowy tryb poruszania się. Duże kółka umieszczone na długich wysięgnikach bez problemów pokonują nawet wysokie progi.

Neato Botvac D85

Neato Botvac D85 ma wbudowany programator, i nie ma modułu Wi-Fi. Za jego pomocą można zaprogramować urządzanie tak, aby pracowało w określone dni. Laserowy system czujników umieszczonych na górze obudowy pomaga wykryć przeszkody. Funkcja dokończenia sprzątania przydaje się gdy robot pracuje w bardzo dużych mieszkaniach.

Zobacz również:

Neato Botvac D85

Starannie wykonana obudowa ma nowoczesny wygląd i bez problemów mieści się pod większością mebli (ok 10 cm wysokości). Pod względem konstrukcji obudowy i budowy mechanizmu sprzątającego D85 nie różni się od Connected czy D5. Tyle, że D85 nie ma modułu Wi-Fi i wykorzystuje akumulator Ni-Mh.

Neato Botvac D85


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: